Apple tarihinde bir ilk

Bloomberg editörü Mark Gurman’ın her pazar günü yayınladığı Power On bültenine göre, Apple’ın dört yeni iPhone modeli (iPhone 14, ‌iPhone 14‌ Max, iPhone 14 Pro ve ‌iPhone 14 Pro‌ Max), güncellenmiş MacBook Pro, yenilenmiş ve daha büyük ekranlı iMac, yeni Mac Pro, yeniden tasarlanmış MacBook Air, ikinci nesil AirPods Pro, üç yeni Apple Watch (Series 8, SE ve Rugged), uygun fiyatlı iPad ve yeni iPad Pro modelleri ile tarihte bir ilk yaşanacak.

Gurman’a göre, yeni ürünlerin çoğunun sonbahar aylarında çıkması bekleniyor ancak iMac’in daha erken gelme olasılığı da var. Apple, Mart veya Nisan aylarında 5G destekli yeni iPhone SE, A15 Bionic işlemcili yenilenmiş bir iPad Air ve belki yeni Mac‘in piyasaya sürüleceği bir bahar etkinliği planlıyor.

Apple, bahar etkinliğinde M1 Pro çipini, daha üst seviye bir ‌iMac‌ veya Mac mini olmak üzere başka bir Mac’e getirebilir. Ancak bilgisayar tarafında Mac Pro’nun yeni bir sürümü veya tamamen elden geçirilmiş bir MacBook Air modelinin ortaya çıkması bekleniyor.

Etiketler