Coinbase Kimlik Doğrulaması Neden Başarısız Oluyor?

Coinbase Kimlik Doğrulaması Neden Başarısız Oluyor?

Birçok kullanıcı KYC (kimlik doğrulama) yapmak istediğinde sorun yaşayabilir. Bildiğiniz gibi Coinbase hesap doğrulama bilgisi istiyor. Bu genellikle kimliğiniz ve kişisel bilgilerinizdir. Coinbase kimlik doğrulama sorunu Gönderdiğiniz fotoğrafların kalitesi düşükse veya çektiğiniz fotoğraflar kimlik bilgilerinizi okuyamıyorsa kimlik doğrulamanızda sorun olabilir. Girdiğiniz kişisel bilgiler kimliğinizle eşleşmese bile kimlik doğrulama hataları oluşabilir. Bu nedenle doğru bilgileri girmeniz gerekmektedir.

 Coinbase Kimlik Doğrulaması Nasıl Yapılır?

 İlk olarak, yeni bir Coinbase hesabı oluşturduğunuzda kendinizi nasıl doğrulayacağınızı göstereceğiz. Düzey 1 ve Düzey 2 olmak üzere iki doğrulama vardır. Seviye 1, fotoğraflı kimlik gerektirmez. E-posta onayı, SMS onayı ve banka kartı bilgilerinizi girdikten sonra kripto para gönderebilir veya başka bir hesaptan para çekebilirsiniz.

Ancak kripto para satın almak istiyorsanız 2. Seviye doğrulama gereklidir. Coinbase ayrıca kimlik doğrulama gerektirir. Seviye 2 sertifikası olmadan bu etkinliğe katılamazsınız. Düzey 2 kimlik doğrulamayla ilgili kimlik doğrulama sorunlarıyla karşılaşırsanız, bilmeniz gereken bazı ayrıntılar vardır. Bu ayrıntıları gözden geçirin ve yeniden doğrulayın. Bu konuda Hata Usta sitesinden destek alabilirsiniz.

 Lütfen Kişisel Bilgilerinizi Doğru Giriniz

Kyc doğrulama bölümünde Coinbase kimlik doğrulamasında hatası yaşıyorsanız, KYC doğrulama bölümüne kişisel bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun. Kimlikte görüntülenen doğum tarihini girin. Bazı kişilerin kimlik kartlarında farklı doğum tarihleri ​​vardır. Kimliğin içeriği ne olursa olsun, kişisel bilgileri girmek için ekrana kimliği girmeyi deneyin. Ayrıca lütfen adresi doğru giriniz. Bu konuda Hata Usta sitesinden bilgi alabilirsiniz

Kaynak https://hatausta.com/

Etiketler