Cybertruck hayal kırıklığı yarattı

Tesla Cybertruck, tanıtıldığı günden bu yana dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Tasarımı ile adeta bilim-kurgu filmlerinden çıkmış gibi görünen araç bu anlamda kamuoyunu da ikiye böldü. Birçok kez gündem olan Tesla Cybertruck, yine eleştiri oklarının hedefi olacak gibi görünüyor.

İlk olarak her zaman sahnede gördüğümüz araç, boyutları ile şaşkınlık yarattı. Cybertruck insanların arasına indiğinde maalesef sahnedeki kadar ihtişamlı durmuyor. Ancak asıl hayal kırıklığı detaylarda ortaya çıkıyor.

Cyber Rodeo etkinliği sırasında aracın gövde ve kapı rengi uyuşmadığı görmüştük. Sahneye çıkan bir araçta böyle bir sorun yaşanması herkesi şaşırtırken araç gün ışığına çıktığında sorunlar da daha net açığa çıktı. Detaylı incelemede aracın gövde çizgilerinin birbirini takip etmediği net bir şekilde görülüyor.

Tabi ki bu bir prototip ve üretim versiyonunda bu sorunlar çözülecektir. Ancak prototip de olsa insanların çok daha sorunsuz bir araçla karşılaşmak isteyeceklerini düşünüyoruz. İlerleyen günlerde daha iyi durumda bir prototip görmeyi umuyoruz.

Etiketler