“Davinson’un 2-3 hafta içerisinde tekrar takıma dönmesini bekliyoruz”

“Davinson’un 2-3 hafta içerisinde tekrar takıma dönmesini bekliyoruz”

Alanyaspor maçında sakatlanan Kolombiyalı futbolcu Davinson Sanchez’in durumu hakkında da bilgi veren Okan Buruk, “İğne ile oynama duruma yok. 2-3 hafta içerisinde tekrar takıma dönmesini bekliyoruz. Bir an önce takıma dönmesi bizi sevindirir” dedi.

Alanyaspor karşılaşmasında sakatlandığından dolayı oynamayan milli futbolcu Abdülkerim Bardakcı için ise Buruk, “Abdülkerim’i bugün antrenmanda deneceğiz. Olumlu olursa da sahada olacak” ifadelerini kullandı.

“Aldığımız sonuçlarla takımımızın ne kadar kaliteli oyunculardan kurulu olduğu”

Her maçın hikayesinin farklı olduğunu vurgulayan Okan Buruk, “Oyuncuları maç maç değerlendiriyoruz. Son maçta oyun olarak, skor olarak, topa sahip olmamız, pas yüzdemiz değerliydi. Önemli işler yaptık. Şu anda çok daha farklı bir maça çıkıyoruz. Bu maçın hikayesi daha farklı olacak. Oyuncularım oynamak için yüzde yüzünü veriyor. Beni de mutlu eden bu. Kim oynarsa oynasın elinden gelenin fazlasını yapıyor. Transferlerimizden memnunuz. İyi bir kadromuz vardı. Yukarıya çıkarmak istedik. Oynadığımız oyun, aldığımız sonuçlarla takımımız ne kadar kaliteli oyunculardan kurulu olduğu belli” değerlendirmesinde bulundu. 1xbet bahis cezası

“Önemli oyunculara sahip bir takım”

Manchester United’ın gelişen bir takım olduğunu belirten Buruk, “Önemli oyunculara sahip bir takım. Kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Planlarımız var. He maçın planları farklı. Toplantıda oyuncularımıza gösterdik. Antrenmanda da çalışacağız” dedi.

Sarı-kırmızılı taraftarların kendileri için önemli ve değerli olduğunu söyleyen Okan Buruk, “Onların bize destekleri önemli oluyor. Bunu alabilmek için oyun anlayışımız da önemli. Bizim de onları maç içerisine çekmemiz gerekiyor. Bayern Münih ile Kopenhag maçlarında yapmıştık. Bizim için en önemli şey bu olacak” şeklinde konuştu.

Etiketler

YORUM YAZIN