Teknoloji Blog – Teknolojiblog.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Donald Trump’ın Oğlu Barron, Cumhuriyetçi Delege Teklifini Reddetti

Donald Trump’ın Oğlu Barron, Cumhuriyetçi Delege Teklifini Reddetti

haber haber -
31 0

Barron Trump, Cumhuriyetçi Delege Teklifini Geri Çevirdi

ABD eski Başkanı Donald Trump’ın yeniden başkanlık için yarıştığı dönemde, 18 yaşındaki en küçük oğlu Barron Trump, Cumhuriyetçi Parti’nin delegelik teklifini reddetti.

Melania Trump: “Barron Önceden Belirlenen İşler Nedeniyle Görevi Reddetti”

Barron Trump’ın annesi Melania Trump’ın ofisinden yapılan açıklamada, “Barron’ın Cumhuriyetçi Parti’nin davetinden onur duyduğu, ancak önceden belirlenen işleri nedeniyle görevi üzülerek reddettiği” belirtildi.

Trump, Oğlunun Kararını Desteklediğini Açıkladı

Cumhuriyetçilerin Florida örgütü, ön seçimde Barron Trump’ın babasını temsil edeceğini ve delege olacağını duyurmuştu. Trump ise oğlunun kararını desteklediğini söyledi.

Melania Trump’ın Korumacı Tavrı

Kaynaklar, Melania Trump’ın Barron’un delege olmasına karşı çıktığını ve Barron’ın mahremiyeti konusunda çok korumacı olduğunu aktardı. Gelecek haçta liseden mezun olacak Barron’ın Wisconsin’de düzenlenecek Cumhuriyetçi Partisi’nin kongresine katılıp katılmayacağı ise merak konusu.

Donald Trump’ın diğer çocukları Donald Jr., Eric ve Tiffany Florida’da delege olarak görev yapacak. Ivanka Trump ve eşi Jared Kushner ise seçim kampanyasında yer almayacaklarını duyurmuştu.

Melania Trump, son dönemde bazı kampanya etkinliklerinde yer alsa da genellikle eşinin siyasi çalışmalarına nadiren katılıyor ve Barron’ın kamuya açık yerlerde görünmemesini tercih ettiği biliniyor.

İlgili Yazılar