HarmonyOS’lu yeni telefonlar

Huawei’in birçok yeni ürün tanıtacağı Bahar Etkinliği’nin tarihi belli oldu! Uzun süredir sızıntısı yapılan modellerin tanıtılacağı etkinlikte; Huawei Mate 40E Pro, Huawei P50E, Huawei MatePad, Huawei MatePad Kağıt Mürekkep tablet, Huawei Nova 9 SE ve yeni bir Huawei FreeBuds 4 modeli tanıtılacak.

Huawei, Çin’in Twitter‘ı olarak bilinen Weibo‘da bir paylaşım yaptı. Firma, bu paylaşımda resmi olarak 16 Mart Salı günü Çin saatiyle saat 19.00‘da Yeni Ürün Bahar Konferansı‘nı gerçekleştireceğini duyurdu. Ek olarak gönderisinde bir poster yayınladı ve bu posterde “Her şey gelişmeye başlıyor” sloganını attı. Teknoloji devi şirket, etkinlikle ve tanıtılacak ürünlerle ilgili daha fazla bilgi vermedi.

Tanıtılacak ürünlerin, sızıntılara göre HarmonyOS işletim sistemi tarafından desteklenmesi bekleniyor. Cihazlardan Huawei MatePad 2022 ve MatePad Paper Mürekkep tabletler pazara geçtiğimiz günlerde giriş yaptı.

Pazara girmeyen ve yeni tanıtılacak ürünlerin ise etkinlikten kısa süre sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ayrıca Huawei Nova 9SE tanıtımının, küresel pazar için yarın yani 11 Mart tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor.

Etiketler

YORUM YAZIN