iPhone SE 3 (2022) sorunları

Apple dünyasına uygun fiyatlı bir cihazla giriş yapmak için iPhone SE 3 (2022) modelini tercih edebilirsiniz. Son iPhone 13 serisine kıyasla daha küçük bir ekrana sahip olan SE 3, yine de fiyat etiketiyle cezbetmeyi başarıyor.

Geçtiğimiz aylarda duyurulan üçüncü nesil iPhone SE (2022), bazı problemleriyle kullanıcıları çileden çıkartıyor. Retina HD 4.7 inç ekran, A15 Bionic çip, 12 Megapiksel kamera gibi özellikleriyle fiyatının hakkını veren cihazın en yaygın görülen sorunlarını ve çözümlerini açıkladık.

Phone SE 3 (2022) kullanıcılarını en fazla etkileyen problemlerin başında telefonun kendi kendine kapanması veya yeniden başlatılması geliyor. Bazı Apple müşterileri, fabrika ayarlarına döndürmenin sorunu çözmeye yardımcı olduğunu belirtti.

Telefonu fabrika ayarlarına döndürmeden önce tüm dosya ve verilerinizi yedeklemeyi unutmayın, çünkü bu adımla birlikte telefon sıfırlanacak. Verilerinizi yedekledikten sonra Ayarlar > Genel > iPhone’u aktarın veya sıfırlayın’a gelin, ardından Her şeyi sil’e dokunun.

Son zamanlarda iPhone SE 2022 kullanıcılarında, arama geldiğinde telefonun çalmadığı şikayeti artmaya başladı. Eğer siz de benzer bir durumla karşı karşıya kaldıysanız, telefonu yanlışlıkla sessize almadığınızdan emin olun.

iPhone SE 3 (2022) müşterileri, telefonlarındaki uygulamaların bazı zamanlarda düzgün çalışmadığını fark etti. Potansiyel çözümler arasında uygulamanın App Store’daki sağlığını kontrol etmek gerekebilir. Bunun için App Store Sistem Durumuna bakabilirsiniz.

Ayrıca daha önceki bir yedekten uygulama verilerini çekerken sorun olmuş olabilir. Uygulamayı silmek ve App Store’dan yeniden yüklemek doğru olacaktır. Ek olarak bir uygulamayı indiremiyorsanız, ana ekranda uygulama simgesine dokunun ve “İndirmeye öncelik ver“i seçin.

Etiketler