Teknoloji Blog – Teknolojiblog.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Kürsüde iki Türk bisikletçi

Kürsüde iki Türk bisikletçi

haber haber -
32 0

Kürsüde iki Türk bisikletçi

Şampiyonanın ilk gününde üst üste madalyalar kazanan Türkiye, Genç Erkekler Scratch yarışında iki bisikletçi ile kürsüde yerini aldı. 16 sporcunun yarıştığı Genç Erkekler Scratch yarışında Ramazan Yılmaz birinciliği alırken, Mustafa Tarakçı da Yunan rakibinin önünde çizgiyi ikinci sırada geçerek gümüş madalyanın sahibi oldu.

İkinci gün düzenlenen ve 4 yarış serisinden oluşan Omnium disiplininde de yine Genç Erkekler kategorisinde Ramazan Yılmaz altın, Mustafa Tarakçı gümüş madalyanın sahibi olurken, Elemination Genç Erkekler yarışında da Ramazan Yılmaz birinci, Muhammed Ali Sünbül ikinci olarak duble zafer elde ettiler. Omnium Elit Erkeklerde ise Doğukan Arıkan Romen rakibinin ardından ikinciliği elde ederek gümüş madalyanın sahibi oldu.gonebet giriş

Genç Erkekler Keirin ve Genç Erkekler Madison kategorilerinde ilkler gerçekleşti

Genç Erkekler Keirin yarışında Yunan rakibinin ardından ikinci Mehmet Emin Çiçek ve üçüncülüğü elde eden Mustafa Said Erdemli, bu disiplinde Türkiye’ye madalya getiren ilk sporcular olarak tarihe geçmeyi başardılar. Genç Erkekler Madison yarışında Mustafa Tarakçı ve Mustafa Said Erdemli yine bu dalda tarihteki ilk şampiyonluğuna ulaştı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir