Merakla beklenen Disney+ dizisi

Dünyanın genelinde geniş bir hayran kitlesine sahip Star Wars, çok yakında yeni dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Serinin sevilen karakterlerinden Obi-Wan Kenobi‘yi odak alan yapım, 2019’da çıkış yapan The Mandalorian’ın ardından Star Wars evreninde geçen ikinci dizi olacak. Daha önce çıkış tarihi açıklanan diziyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Obi-Wan Kenobi çıkış tarihi ertelendi.

Geçtiğimiz aylarda 25 Mayıs’ta Disney+ abonelerinin beğenisine sunulacağı açıklanan prequel dizinin çıkış tarihi ertelendi. Star Wars resmi YouTube kanalından paylaşılan videoda yapımın 27 Mayıs‘ta çıkış yapacağı duyuruldu. Diziyi bekleyenlere bir de güzel haber geldi. Zira Obi-Wan Kenobi’nin ilk iki bölümü aynı anda yayınlanacak.

Disney+, 14 Haziran’da Türkiye pazarında yayına başlayacak, Türkiye fiyatı ise aylık 34,99 TL, yıllık 349,90 TL olarak belirlendi. Platform, ülkemizde erişime açıldıktan sonra ilk etapta The Book of Boba Fett, The Mandalorian, Moon Knight ve Shang-Chi ve On Halka Efsanesi yapımları izlenebilecek. İlerleyen dönemlerde bu kütüphanenin de genişlemesi bekleniyor.

Etiketler