Metehan Demiroğlu Transferi!

Metehan Demiroğlu Transferi!

Süper Lig bünyesine yeni katılan ekiplerinden biri olarak bilinen Adana Demirspor, yeni bir adım daha attı. İçerisinde bulunduğumuz transfer döneminde kendi içerisinde attığı adımlara Metehan Mimaroğlu Transferini de ekledi. Metehan Mimaroğlu, Adana Demirspor bünyesindeki yerini aldı. Bu kapsamda yapılan transferlerden biri de belli olmuş oldu.

Süper lig takımları arasında yer alan Adana Demirspor, her birimizin sol kanat oyuncusu olarak bildiği Metehan Mimaroğlu’nu kendi bünyesine kattı. Metehan Mimaroğlu önceler de oldukça bilinen takımlar içerisinde yer alıyordu. Bunun ardından da yapılan transfer, Adana Demirspor kulübü bünyesinden duyuruldu. Gerekli açıklamalar mavi lacivertli takım tarafından yapıldı ve Metehan Mimaroğlu’nun transfer resmen açıklanmış oldu

Adana Demirspor’a Bomba Tansfer!

Metehan Mimaroğlu daha öncelerde de bilindiği üzere, son olarak Altınordu forması gitmişti. Şu an yirmi yedi yaşında ve takımın genç yüzlerinden biri olarak bulunuyor. Adana Demirspor ile yaptığı sözleşme de 2+1 şeklinde olduğu da duyuruldu.

Kendi alanında sol kanat oyuncusu olarak tanınan Metehan Mimaroğu, Bolu içerisinde yapılan kaplara hız kesmeden katılım sağladı. Çalışmalar, sıkı bir şekilde sürerken transfer olan Mimaroğlu, hızlı bir şekilde ekip ruhunu da yakalamış gibi görünüyor. Transfer durumundan oldukça memnun olan sevenleri ve takım taraftarları da bu durumdan dolayı bir hayli memnun. Futbolcu, yeni sezon içerisinde nasıl bir başarı yolu izleyecek hep beraber göreceğiz.

Etiketler

YORUM YAZIN