OnePlus 9 ve 9 Pro

Bundan yaklaşık 10 ay önce bir lansman gerçekleştiren OnePlus, yeni amiral gemisi ailesini duyurmuştu. Üst düzey donanım, Hasselblad imzalı kamera sensörü ve daha birçok özellik ile tanıtılan telefonlar, premium cihazlar konusunda son derece iddialı olan OnePlus’ın yeni kozları olmuştu. Geçtiğimiz günlerde 10 Pro modelini tanıtan şirket, geçen yılki amiralleri unutmadı.

Geniş bir güncelleme günlüğü yayınlayan ve birçok alana müdahalede bulunan OnePlus, 9 ve 9 Pro’yu daha kullanılabilir kılmaya çalışıyor. Sistem, kamera, ekran, tema ve ağa kadar birçok alt başlıkta düzenleme yapan üretici, kullanıcıların taleplerine de kulak verdi. Yayınlanan güncelleme hem telefonları Ocak 2022 güvenlik yamasına kavuşturdu, hem de daha yeni ve sorunsuz bir arayüzle karşılaştırdı.

OxygenOS 12 C.44 sürüm numaralı güncelleme Kuzey Amerika, Hindistan ve Avrupa’nın bir kısmı için kullanılabilir durumda. Türkiye bu kısımdaki ülkeler arasında yer almazken, önümüzdeki günlerde ülkemizdeki kullanıcılar için de aynı güncellemenin yayınlanmasını bekliyoruz. Ayrıca pakette telefonlarda yapılan değişiklikler şu şekilde sıralanıyor:

Etiketler