Oyunculara müjde

Xbox için Game Pass, PlayStation için PS Plus olduğu gibi, Nintendo Switch için de Switch Online (NSO) ücretli abonelik hizmeti mevcut. Konsol kullanımına ek birçok özellik ekleyen abonelik, şimdi oyuncuları sevindirecek yeni bir özellik daha alıyor

Çevrimiçi çok oyunculu oyun, bulut tasarrufu, akıllı telefon uygulaması aracılığıyla sesli sohbet gibi ek özellikler sunan NSO, Nintendo Entertainment System (NES) ve Super Nintendo Entertainment System (SNES) oyunlarının yanında bazı diğer promosyonlar ve tekliflerden oluşan bir kitaplığa erişim izni de sağlıyor.

Güncellemeyle birlikte fiziksel eşyalar alınabilirken, haftalık olarak yenilenecek bir dizi yeni Nintendo Switch Online’a özel simge ve arka plan da geliyor. Bunun yanı sıra, süreli etkinlikler ve bu etkinliklerde verilecek özel simgeler de olacak.

Simgelere ulaşmak oldukça kolay. Haftada bir çevrimiçi oyun oynayarak 30 Platin Puan kazanma imkanı varken, simgelerin adeti yalnızca 10 puana mal oluyor. Ancak, fiziksel eşyalara gelince durum biraz değişiyor. Örneğin Pokémon Legends: Arceus Kablo Tutucu için 400 puan gerektiğini, NES ve Game Trials yazılımı oynayarak haftada maksimum 200 puan elde edileceğini düşünürsek, bu biraz zaman alacak.

Etiketler