Samsung rakibini övdü

Geçtiğimiz aylarda Samsung, Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold katlanabilir telefon modellerini tanıttı. Böylece katlanabilir telefon modelleri daha popüler hale geldi. Ancak Samsung, katlanabilir telefon pazarındaki tek üretici değil. Farklı olarak Oppo, Honor ve Xiaomi gibi şirketler de katlanabilir telefon modelleri çıkardı.

Bir Oppo ve OnePlus PR yöneticisi Ryan Fenwick, Twitter’da Oppo Find N’nin bir GIF’ini yayınladı. Bunun üzerine Samsung, Oppo katlanabilir telefon modeli için ‘harika‘ yanıtını verdi. Bunun kasıtlı olup olmadığına dair ise herhangi bir açıklama yok. Ancak hesap yöneticisinin söz konusu cihazın Galaxy Z Fold serisi olduğunu düşündüğü için yaptığı iddia ediliyor.

Oppo Find N modelinde telefonun katlanmasıyla birlikte arada boşluk kalmıyor. Samsung cihazlarında ise aralarda boşluk kalıyor. Ayrıca katlama izi de oldukça belirgin. İşte bu noktada Samsung, Oppo Find N modelini övüyor.

Ryan Fenwick ise paylaşımında, “Günümüzün Android akıllı telefonlarının ‘hepsi aynı’ ve ‘sıkıcı’ olduğunu öne sürenlere küçük bir hatırlatma: OPPO Find N” dedi.

Etiketler