Şekilli Nick Yazma

Şekilli Nick Yazma

Şekilli nick yazma pek çok açıdan kriteri içeriğinde barındıran şekilli yazılardır. Özellikle oyun dünyasında çok daha dinamik bir şekilde yer almayı isteyenler şekilli nick yazma konusunda önemli kazanımlara sahip olacaktır. Bu aşamada nick yazma konusunda farklı teknik ve yöntemler karşımıza çıkmaktadır. Şekilli Nick yazma için öne çıkan farklı yöntemler vardır:

  • Oyuncu İsimlerini Rakamlarla Yazın
  • Oyuncu İsimlerini Alıntılar ile Yazın

İlk fikir, harfleri sayılarla değiştirmektir. Bu, oyuncu adlarını yazmanın popüler bir yoludur. İlk harfi alfabedeki konumuna karşılık gelen bir sayı ile değiştirmeniz yeterlidir (örneğin, A = 1). Bu, bir komut dosyası kullanılarak manuel olarak veya otomatik olarak yapılabilir.

Başka bir fikir, oyuncu adı oluşturucu komut dosyanızda harfler yerine tırnak işaretleri kullanmak ve her oyuncu için ad uzunluklarına göre rastgele bir alıntı oluşturmaktır. Örneğin: “4 yaşından beri oynuyor.” Gibi seçenekler şekilli nick yazma konusunda önemli kazanımları beraberinde getirecektir.

En İyi Şekilli Nick Yazma Fikirleri

Şekilli yazı gündeme geldiği zaman karşımıza farklı fikirler çıkar. Varsayılan yazı stilleri tercih ederek; tüm oyuncular için varsayılan bir stil benimseyebilirsiniz. Yine varsayılan stilin daha büyük, daha cesur bir sürümünü tercih ederken, farklı bir kombinasyon da kullanabilirsiniz. Ayrıca varsayılan stilin daha küçük, daha ince bir versiyonunu tercih edebilir hatta varsayılan stilin daha hafif bir versiyonu kullanarak size özel yaz stilleri de oluşturabilirsiniz. Özellikle PUBG Mobil gibi oyunlarda güçlü ve özgün bir isme sahip olmanız, oyunda çok daha güçlü bir şekilde yer almanızı mümkün kılacaktır.

PUBG Mobil Nick İsimleri

PUBG, ayakta kalan son kişi olmak için bir savaş alanında yarıştığınız bir battle royale oyunudur. Diğer oyuncular tarafından öldürülmekten kaçınırken silah ve ekipman için çöp atmalısınız. Oyun Mart 2018’de piyasaya sürüldü. Kısa bir süre içerisinde mobil cihazlarda en popüler oyunlardan biri haline gelmiştir. Bu oyunda kendinize özgü bir isme sahip olmanız, oyun içerisinde sizi unutulmaz kılacaktır. Şekilli nick tam da bu noktada mükemmel bir seçenek olarak karşınıza çıkacaktır.

Şekilli Nicklerden Örnekler:

ƬΉΣ ΣПD

ι αм кιℓℓєя

FIЯТIИД

КДSIЯGД

ŴƗŇŦ€Ř

Daha fazlası için lütfen sekillinickyazma.net adresini ziyaret ediniz.

Etiketler

YORUM YAZIN