Teknoloji Blog – Teknolojiblog.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’den açıklama

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’den açıklama

haber haber -
34 0

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’den açıklama

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, federasyon bünyesinde görev yapan tüm kurullarla yenilen akşam yemeğinde yaptığı konuşmada, “Federasyonumuzun ilke ve değerleriyle çizdiğimiz yol haritasında ilerlemeye devam etmeliyiz. Yeni Türkiye yüzyılında, milyonları tutku ile birbirine bağlayan futbolumuz ve ülkemiz için sizlerle birlikte yapacağımız çok şey var” dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Yönetim Kurulu Üyeleri, federasyon bünyesinde görev yapan tüm kurullarla TFF Riva tesislerinde akşam yemeğinde bir araya geldi.

Denetleme Kurulu, Merkez Hakem Kurulu, Tahkim Kurulu, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Amatör Futbol Disiplin Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Etik Kurulu, Kulüp Lisans Kurulu, Temsilciler Kurulu, Sağlık Kurulu, Dopingle Mücadele Kurulu, Engelliler Koordinasyon Kurulu, Dış İlişkiler İcra Kurulu ile Fair Play ve Sosyal Sorumluluk Kurulu Başkanları ve Üyelerinin katılımıyla gerçekleşen yemek büyük bir aile buluşması şeklinde sıcak bir atmosferde gerçekleşti.

“Tarihimizde ilk kez 2024 Avrupa Şampiyonası’na grubumuzdan lider olarak katılmaya hak kazandık”

Bu akşam tüm kurul başkanları ve üyelerinin katılımıyla gerçekleşen akşam yemeğinde konuşma yapan TFF Başkanı Büyükekşi, “Türk futbolunun marka değerini yükseltmek için çalışmalar yürütürken bir yandan da yeni pazarlara ulaşarak futbolumuzu dünyaya açmak için çalışıyoruz. Tarihimizde ilk kez 2024 Avrupa Şampiyonası’na grubumuzdan lider olarak katılmaya hak kazandık. İtalya ile ortaklaşa ev sahipliği yapacağımız 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası ise sadece futbolumuzu değil ülkemizi dünya vitrinine taşıyacak. Elde ettiğimiz başarıları siz kıymetli kurullarımızın çalışmalarıyla taçlandırmamız gerekiyor” dedi. pradabet sweet bonanza

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir