Whatsapp’tan yeni özellik

WhatsApp’a geçtiğimiz günlerde sesli mesaj göndermeden önce dinleme özelliği gelmişti. Bir ses kaydı atmak için tekrar tekrar deneme yapmanın, uygunsuz bir ses kaydı atma stresinin önüne geçen yeni özellik pek çok kullanıcı tarafından ilgiyle karşılandı.

Mesajlaşma, görüntülü ve sesli aramanın yanı sıra multimedya paylaşımına olanak sağlayan sosyal medya platformu WhatsApp, kullanıcı deneyimini arttırmak için yaptığı güncellemelerle sık sık gündeme geliyor. WhatsApp, Google Play Beta programı ile yeni bir güncelleme yaparak sürümünü 2.22.1.7’ye yükseltmeye hazırlanıyor.

Günümüzde çeşitli arkadaş grupları ya da akrabalarla toplu iletişim kurmanın en popüler yöntemlerinden biri şüphesiz ki WhatsApp sohbet grupları. Eğer siz de sohbet etmek, toplu iletişim kurmak ya da herhangi bir organizasyonu planlamak için hemen bir WhatsApp grubu kuranlardansanız, ilginizi çekebilecek yeni bir özellik geliyor. Bu güncelleme birlikte gelen yeni özellikle; WhatsApp’ta herhangi bir grup yöneticisiyseniz gruplarda yer alan herkes için herhangi bir mesaj silme yetkisine sahip olacaksınız.

Etiketler