Zorbay Küçük’ün Babası Oğlunu Savundu

Zorbay Küçük’ün Babası Oğlunu Savundu

Galatasaray ve Başakşehir maçında hakimlik yapan Zorbay Küçük konuşulmaya devam ediyor. Maç esnasında futbolcular ve teknik heyetle olan diyaloglarından dolayı gündemde kalıyor. Maçın saygı ve disiplin çerçevesinde yapılması gerekirken bu konuşmalar da olumlu karşılanmıyor. Gündemde bu durum büyük bir eleştiri toplarken Zorbay Küçük’ün babası da söz hakkını kullandı. Konuşmaları içerisinde merak edilenlere açıklama getirirken oğlunu savunmayı da ihmal etmedi.

Zorbay Küçük için iyi bir eğitim aldığını, ahlakının iyi olduğunu söyledi. Lan kelimesini dahi ağzına alacak bir kişiliğinin olmamasını da özellikle belirtti. Diğer yandan Zorbay Küçük’ün mesleki kariyerini tehlikeye atacak bir davranışta bulunmayacak kadar dikkatli olduğunu söyledi. Söylenen olanakların imkansızlığından bahsederken oğluna inandığını da belli ediyordu. Fatih Terim’in oğlu hakkında yaptığı konuşmalara da cevap veren baba, doğrunun elbet ortaya çıkacağından bahsetti. Yeni FIFA almış biri olarak ağzını bozmayacağını savunan babası, varsa görüntülerinin de çıkarılması gerektiğini söyledi.

Zorbay Küçük Gündemden İnmiyor

Kendi hakkını savunmaya çalıştığını düşündüğü Fatih Terim için de fazla detaya girmedi. Önemli olanın yasal hakların kullanılması ve doğrunun bulunması olduğunu söyledi. Oğlu için yapılan bu gündem içeriklerinde de doğrunun bulunması gerektiğinden söz etti. Bunların yanında Justın TV üzerinde de maç takiplerinizi yapabilirsiniz. Sunulan maçlar içerisinde banko maçları bulmanız bir hayli kolay. Ekstra olarak iddia tahminleri için de aynı adresten sonuçları takip edebiliyorsunuz.

Etiketler