Teknoloji Blog – Teknolojiblog.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Zorlu Süper Lig Mücadelesi ve 3 Puanın Önemi

Zorlu Süper Lig Mücadelesi ve 3 Puanın Önemi

haber haber -
34 0

 Sergen Yalçın, Futbolcunun İşi Sadece Futbol Oynamak Olmalı

Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, EMS Yapı Sivasspor’u 2-1 mağlup ederek elde ettikleri önemli 3 puanın ardından maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Antalyaspor, Trendyol Süper Lig’in 22. haftasında Corendon Airlines Park Antalya Stadı’nda konuk ettiği EMS Yapı Sivasspor’u 2-1 mağlup ederek üç puanın sahibi oldu. Maç sonrasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, bu galibiyetin takım için çok önemli olduğunu vurguladı.

Sık Maç Fikstürü ve Takım Çalışmaları

Sergen Yalçın, göreve geldiği günden bu yana sık maç fikstürü nedeniyle takımıyla yeterince çalışma şansı bulamadığına dikkat çekti. Bu durumun takımın performansını etkilediğini belirten Yalçın, maç maç oyunlarını geliştirmeye çalıştıklarını ifade etti. Antalyaspor’un teknik direktörü, oyuncularının gösterdiği performanstan dolayı memnuniyetini dile getirerek, takımın cesaretli ve mücadeleci yapısından övgüyle bahsetti.

Zorlu Süper Lig Mücadelesi ve 3 Puanın Önemi

Sergen Yalçın, basın toplantısında Türkiye’nin en rekabetçi liglerinden biri olarak nitelendirilen Süper Lig’deki zorlu mücadeleye dikkat çekti. “Puan cetvelinde herkesin birbirine yakın olduğu için 2-3 mağlubiyetle herkesin sıkıntıya düşeceği bir lig” olduğunu belirten Yalçın, bugün elde ettikleri 3 puanın önemine vurgu yaptı. Oyunun ilk 45 dakikasında takımının mükemmele yakın bir performans sergilediğini ifade eden Yalçın, oyuncularının geriye düşmelerine rağmen mücadelelerinden hiç kopmadıklarını ve bu durumun oyuncularının cesaretini gösterdiğini söyledi. slobet bonusları

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir